Agnieszka Paczóska         Nazywam się Agnieszka Paczóska. W cukiernictwie i sugarcraftingu jestem zakochana bez pamięci. „Planetę Tortów” stworzyłam wraz z mężem w 2014 roku. Mogę śmiało powiedzieć - udało nam się wyczarować miejsce, o którym zawsze marzyłam.

        Jesteśmy małą rodzinną firmą, ale nie boimy się wielkich wyzwań. Nasz zespół tworzą ludzie z pasją. Jesteśmy profesjonalni, dokładni, kreatywni. Kochamy to co robimy, dlatego ciągle uczymy się i poszukujemy. Tworzymy rękodzieła nie tylko w pracowni, ale bierzemy udział w różnego rodzaju konkursach i wystawach. Dzielimy się naszą wiedzą w mediach i staramy się być inspiracją.

        Nasze torty i słodycze są nie tylko piękne, ale też znakomicie smakują, Używamy produktów wysokiej jakości. Nie stosujemy gotowych mieszanek. Kręcimy prawdziwe jaja, masło i śmietankę. Owoce warzymy według własnych receptur, tworząc smakowite nadzienia. To nas odróżnia od większości sieciowych cukierni.

        Jesteśmy otwarci, podchodzimy do klientów indywidualnie i z zaangażowaniem słuchamy tego, czego od nas oczekują. Cieszymy się szczególnie wtedy, kiedy obdarzają nas Państwo zaufaniem i dają wolną rękę w tworzeniu dekoracji. To dla nas, artystów bardzo cenne. Chcemy do końca świata i jeden dzień dłużej tworzyć słodkie dzieła i wzbudzać uśmiech na Państwa twarzach.